У день пам’яті Казанської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Августин відправив Божественну літургію в урочищі Кипяче Житомирської обл.

4 листопада, Казанської ікони Пресвятої Богородиці, на запрошення Високопреосвященнійшого митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав чоловічий монастир на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці в урочищі Кипяче у с. Чоповичі Малинського району Житомирської області. Божественну літургію очолив митрополит Віссаріон у співслужінні митрополита Августина, ігумена монастиря архімандрита Євстратія (Кондакова) і духовенства. Обидва владики виголосили проповіді. Після Богослужіння відбувся молебень.

Потім за благословенням митрополита Віссаріона митрополит Августин відвідав Свято-Михайлівську церкву в с. Мелені Коростенського району, де служив його батько, протоієрей Іван Маркевич, і помолився за спокій душ своїх батьків біля їх могил.

Увечері митрополит Августин очолив заупокійне вечірнє Богослужіння напередодні Димитрівської батьківської суботи.