Архіпастирський візит у Володарку

25 листопада, Кікської ікони Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Трьохсвятительську парафію у смт Володарка, де зберігається шанований список цієї ікони. Владика очолив Божественну літургію і виголосив проповідь.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, намісник Ризоположенческого Томашівського чоловічого монастиря архімандрит Вассіан (Кучерук), благочинні Сквирського округу протоієрей Андрій Хомишак, Тетіївського − протоієрей Василій Волянюк, духовенство Білоцерківської єпархії. На Богослужінні співали місцеві хористи і квартет Архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Після Богослужіння митрополит Августин вручив орден святителя Димитрія Ростовського благодійникові парафії Валерію Івановичу Валенкевичу, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Цього ж дня відбулося призначення протоієрея Михаїла Рискіна заступником благочинного Володарського округу у зв’язку зі станом здоров’я протоієрея Миколая Сичевського.

Потім митрополит Августин на запрошення директора Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Анатолія Косовського відвідав свято осінніх іменників, яке відбулося у цьому закладі. Після концерту владика звернувся до дітей, яких віншували, з привітанням, благословив їх іконками і вручив солодкі гостинці.