У неділю 23-тю після П’ятидесятниці митрополит Августин очолив Літургію у Спасо-Преображенському соборі у Білій Церкві

27 листопада, святого апостола Филипа, в кафедральному комплексі Білоцерківської єпархії було звершено чотири Божественні літургії: перша – вдосвіта у церкві на честь святителя Миколая (для парафіян, що хворіють на діабет і повинні дуже рано приймати ліки, звершується раз на місяць); рання і пізня у кафедральному соборі; четверта – у домовому храмі резиденції Керуючого єпархією на честь Нерукотворного Образу Спасителя, для білоцерківської православної громади преподобного Олексія Голосіївського, парафіяни якої мають вади слуху і мовлення.

Пізню Літургію у кафедральному Спасо-Преображенському соборі звершили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин і архієпископ Городницький Олександр, вікарій Київської Митрополії у співслужінні гостя з Італії архімандрита Августина, духовенства собору і насельників Свято-Серафимівського чоловічого монастиря. Після Євангелія проповідь виголосив митрополит Августин, після запричасного вірша – архімандрит Августин, а після Літургії архієпископ Олександр звернувся до вірних з повчанням. У Богослужінні взяв участь дитячий хор Спасо-Преображенського кафедрального собору.
Цього ж дня увечері митрополит Августин провів щонедільну зустріч з парафіянами у церкві на честь святителя Миколая.