Митрополит Августин узяв участь у святковому богослужінні у Київському Свято-Введенському монастирі

6 грудня, день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Введенському монастирі столиці з нагоди 20-ї річниці постанови Священного Синоду про перетворення парафіяльного Свято-Введенського храму м. Києва у чоловічий монастир.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв, у тому числі митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, а також клірики Білоцерківської єпархії.

На Літургії Предстоятель удостоїв кліриків обителі богослужбових нагород, а також звершив пресвітерську хіротонію ієродиякона Агапіта (Клочкова), насельника Різдва Пресвятої Богородиці чоловічого монастиря в урочищі «Церковщина».

Після Літургії, за дорученням Блаженнішого, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин від імені учасників богослужіння привітав намісника обителі єпископа Фастівського Даміана, братію і сестер монастиря з 20-річчям відновлення чернечого життя.