Архієрейське богослужіння у с. Запруддя Рокитнянського благочиння

19 грудня, пам’ять святителя і чудотворця Миколая, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав храм на честь святителя Миколая у с. Запруддя Рокитнянського благочиння, настоятелем якого є протоієрей Олексій Овчарук.

Візит архіпастиря відбувся з нагоди храмового свята, а також у зв’язку з завершення храмового розпису.

Митрополит Августин освятив настінні розписи церкви, очолив Божественну літургію з хресною ходою і виголосив проповідь. Йому співслужили благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, клірики Рокитнянського, Узинського та Білоцерківського благочинь.

Під час Літургії серед парафіян та паломників молилися сільський голова Хміль Микола Павлович, директор місцевої загальноосвітньої школи Довгаль Людмила Петрівна, голова Рокитнянської районної ради минулого скликання Осінська Світлана Павлівна.

За Богослужінням владика вручив настоятелю парафії чергову священицьку відзнаку − хрест з оздобами, якої його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Після Літургії архієрей, згідно рапорту настоятеля церкви, вручив меценату храму Тутику Олександру Кіндратовичу орден Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця, іншим благодійників та активним парафіянам − Благословенні  Грамоти Предстоятеля УПЦ та Керуючого Білоцерківською єпархією.