Митрополит Августин відвідав Білоцерківське православне братство на честь преподобного Сергія Радонезького

23 грудня, на запрошення голови Білоцерківського православного братства на честь преподобного Сергія Радонезького Таланчука Костянтина, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь у святі приуроченому святителю і чудотворцю Миколаю, яке підготували вихованці братства.  У своїй концертній програмі вони висвітлювали життя угодника Божого Миколая, декламували вірші та співали духовні пісні. Діти також показували свою майстерність гри на музичних інструментах.

Владика поспілкувався з членами братства, дав їм духовні настанови та благословив на подальші труди.

Довідка. Братство на честь преподобного Сергія Радонезького розпочало свою діяльність з благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина у 2014 році. Його місією є просвітницька робота серед православних сімей, пропагування духовно здорової повноцінної сім’ї на засадах Закону Божого. Братством опікується священик − протоієрей Валерій Тихоненко, настоятель храму на честь преподобного Сергія Радонезького, благочинний Білоцерківського благочиння. Гостями братства є православні психологи, відомі люди, що мають багатий зразковий життєвий досвід сімейного життя.

Адреса братства: парафія преподобного Сергія Радонезького, м. Біла Церква, вул. Січневий прорив, 84.