У новорічну ніч митрополит Августин звершив Літургію у храмі преп. Ілії Муромця у м. Білій Церкві

1 січня 2017р., пам’ять преподобних Ілії Муромця, Амфілохія Почаївського, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив нічну Божественну літургію, виголосив проповідь у храмі преподобного Ілії Муромця при військовому госпіталі у м. Білій Церкві.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, настоятель храму протоієрей Димитрій Марандюк та насельник чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського у м. Білій Церкві архідиякон Костянтин (Гуминюк).

Цього дня о 12 год. архіпастир знову завітав до храму преподобного Ілії Муромця, де звершив подячний молебень та виголосив молитву до преподобного Ілії Муромця. За Богослужінням молилися начальник військового госпіталю, полковник медичної служби Самарський Микола Іванович, члени  клубу офіцерів «Честь» у м. Білій Церкві на чолі з Головою клубу Забарським Валерієм Шулімовичем, військовослужбовці, медперсонал госпіталю та парафіяни храму.

Після молебню архіпастир звернувся до вірних з вітанням та коротким повчанням.