У неділю 4-ту Великого посту митрополит Августин прийняв вчителів і учнів з Попасної

26 березня, пам’ять преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у кафедральному соборі.

Цього дня Спасо-Преображенський кафедральний собор відвідала делегація у складі педагогів та учнів старших класів з м. Попасна Луганської області.

Гостей зустрів митрополит Августин, намісник монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін) та ключар кафедрального собору ієромонах Олексій (Сологуб). Після екскурсії собором владика благословив кожному іконку Пресвятої Богородиці та запросив до архієрейської резиденції, де  поспілкувався з ними.

Увечері, митрополит Августин очолив вечірнє Богослужіння з читанням Акафісту Страстям Христовим. Проповідь виголосив клірик кафедрального собору священик Сергій Сиротинський.