У неділю п’яту Великого поста Керуючий єпархією привітав настоятельку Білоцерківського жіночого монастиря з Днем тезоімеництва

2 квітня, неділя 5-та Великого посту, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав жіночий монастир святої рівноапостольної  Марії Магдалини у м. Біла Церква, де очолив Божественну літургію у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михаїла Кобулея, клірика обителі протоієрея Миколая Січака та насельників Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського.

Після читання Євангелія владика виголосив проповідь, вкінці Богослужіння привітав настоятельку монастиря ─ ігуменю Фотину (Бондаренко) з Днем тезоімеництва, вручивши її пам’ятний подарунок.

Увечері цього дня митрополит Августин очолив вечірнє великопостове Богослужіння з читання Акафісту Страстям Христовим.