На свято Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Августин відзначив 65-річчя від дня народження

7 квітня, Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, намісник Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін) з братією обителі у священному сані, благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Тихоненко та клірики кафедрального собору.

За Богослужінням архіпастир звершив хіротесію (постриг у чтеця) над парафіянином кафедрального собору Власовим Андрієм; вручив настоятельці Білоцерківського жіночого монастиря святої рівноапостольної Марії Магдалини ігумені Фотині (Бондаренко) чергову нагороду за посадою ‒ хрест з оздобами, якої її удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Після завершення Літургії митрополит Августин прийняв вітання. Вітальні адреси від Святішого Патріарха Кирила і Блаженнішого Митрополита Онуфрія зачитав клірик собору протоієрей Валерій Яблонський. Від імені духовенства владику привітав − секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, чернецтва − архімандрит Амвросій (Єрохін), ігуменя Фотина (Бондаренко), від працівників єпархіального управління – головний будівельник єпархії Кривонос Олександр Петрович. Архієрея також вітали представники силових структур, громадськості, духовні чада.