Похорон ієромонаха Іоанна (Живаго)

6 квітня у храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини Білоцерківського жіночого монастиря відбувся чин відспівування ієромонаха Іоанна (Живаго), заштатного священика Білоцерківської єпархії.

Богослужіння очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні 19 священиків: кліриків Білоцерківської і Сєверодонецької єпархії.

Під час похорону проповіді виголошували митрополит Августин, секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, настоятелька монастиря ігуменя Фотина (Бондаренко), голова адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський, настоятель парафії на честь ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі» у м. Білій Церкві, у минулому секретар єпархії протоієрей Олександр Залізницький, благочинний Білоцерківського округу протоієрей Валерій Тихоненко.

Похоронили священика на кладовищі біля храму святої рівноапостольної Марії Магдалини.