Керуючий єпархією вручив духовенству чергові священицькі відзнаки

12 квітня, Велика Середа, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства єпархії звершив Літургію Напередосвячених Дарів.

За Богослужінням архіпастир вручив духовенству чергові священицькі відзнаки.

Правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні удостоєні: протоієрей Іоанн Тарасов, настоятель Хрестовоздвиженського храму у смт. Володарка; протоієрей Михаїл Данько, настоятель храму Всіх Святих у м. Сквирі.

Правом носіння мітри удостоєні: протоієрей Михаїл Семченко, настоятель Свято-Духівського храму у с. Шкарівці, Білоцерківського благочиння;

протоієрей Віталій Сімчук, настоятель Свято-Михайлівського храму в с. Дуліцьке, Сквирського благочиння; протоієрей Іоанн Собко, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері у с. Пугачівці, Рокитнянського благочиння; протоієрей Іоанн Ткач, настоятель Свято-Покровського храму у с. Острійках Узинського благочиння.

Правом носіння хреста з оздобами удостоєні: протоієрей Борис Матохнюк, настоятель храму блаженної Ксенії Петербурзької у м. Білій Церкві;

протоієрей Вадим Оляницький, настоятель парафії Різдва Христового у м. Білій Церкві; протоієрей Василій Петрушков, настоятель Свято-Михайлівського храму у с. Блощинці, Узинського благочиння; протоієрей Володимир Зайчук, настоятель храму Архістратига Михаїла у с. Сніжках, Ставищенського благочиння; протоієрей Віталій Бойко, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Шандра, Миронівського благочиння.

Правом носіння палиці удостоєні:  протоієрей Михаїл Білоусов, настоятель Свято-Покровського храму у с. Яхни Миронівського благочиння; протоієрей Михаїл Беспалий, штатний клірик храму святої рівноапостольної Марії Магдалини жіночого монастиря у м. Білій Церкві; протоієрей Володимир Дейбук, настоятель храму святої мучениці Тетяни у смт. Терезине, Білоцерківського благочиння; протоієрей Віталій Філобокий, настоятель Свято-Покровського храму у м. Білій Церкві; протоієрей Борис Чумак, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці у с. Матвіїха, Володарського благочиння; протоієрей Сергій Мягченко, настоятель Хресто-Воздвиженського храму с. Новосілки, Кагарлицького благочиння.

До сану протоієрея піднесені: священик Олексій Головченко, настоятель храму  святої рівноапостольної княгині Ольги у смт. Рокитне;

священик Тарасій Степанюк, настоятель храму настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці у с. Горобіївка Сквирського благочиння; священик Сергій Пагурок, настоятель  Свято-Троїцького храму у с. Городище Пустоварівське; священик Сергій Каліцинський, настоятель Свято-Введенського храму у с. Центральне, Миронівського благочиння.

Правом носіння наперсного хреста удостоєний священик Миколай Шелельо, настоятель Свято-Миколаївського храму у с. Москаленки Богуславського благочиння.

Правом носіння камилавки удостоєний священик Миколай Мацюк, настоятель храму святого благовірного князя Олександра Невського у с. Сущанах Кагарлицького благочиння.

Правом носіння набедреника удостоєні: священик Миколай Образ, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці у с. Чубинці Сквирського благочиння; священик Миколай Матвієнко, настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці у с. Кирдани Таращанського благочиння; священик Андрій Завадський, настоятель Свято-Вознесенського храму у с. Кривошиїнці Сквирського благочиння; священик Роман Онищук, настоятель Свято-Миколаївського храму у с. Медвин Богуславського благочиння.

До сану протодиякона піднесений диякон Георгій Безкоровайний, штатний клірик храму святої рівноапостольної Марії Магдалини жіночого монастиря у м. Білій Церкві.

Правом носіння подвійного ораря удостоєний ієродиякон Ієремія (Денеж), клірик Успенської церкви у м. Тетіїв.