Відспівування спочилого воїна Маркевича Івана Михайловича

5 листопада 2023 року, Неділя 22-га після П’ятидесятниці, у Свято-Троїцькому храмі в с. Білилівка на Житомирщині, було звершено заупокійну Божественну літургію та чин відспівування спочилого воїна Івана Михайловича Маркевича (+01.11.2023), племінника митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина та сина настоятеля Георгіївської церкви в с. Білилівка протоієрея Михаїла Маркевича і матінки Людмили Адамівни.

Маркевич Іван був сержантом у складі третього розвідувального відділення другого розвідувального взводу розвідувальної роти. Загинув під Авдіївкою під час виконання бойового завдання, героїчно виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну та її Незалежність.

Чин поховання у співслужінні духовенства Житомирської, Білоцерківської та Київської єпархій звершили Високопреосвященніші митрополити: Білоцерківський і Богуславський Августин та Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Попрощатися зі спочилим воїном прийшли рідні, друзі, близькі та бойові побратими.

Поховали Маркевича Івана Михайловича з належними військовими почестями біля Георгіївського храму в с. Білилівка.

Царство Небесне і вічна пам’ять новопреставленому воїну Іоанну!