Великомученика Димитрія Солунського

8 листопада, великомученика Димитрія Солунського, з нагоди престольного свята митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у пристосованому для Богослужіння приміщенні у с. Черняхів Ржищівського благочиння (парафіяльний храм було захоплено в трані 2023 року).

Архіпастирю співслужили благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Глушак, благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин, намісник Спасо-Преображенського чоловічого монастиря у м. Ржищеві архімандрит Тихон (Гарасюк), священнослужителі Білоцерківської та Київської єпархій.

Наприкінці Богослужіння Владика привітав протоієрея Михаїла Глушака з нагоди 25-річчя пресвітерської хіротонії, а також парафіянку Машину Марію Пилипівну з нагоди ювілею від Дня народження і вручив їй єпархіальну відзнаку Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці І ступеня.