Митрополит Августин звершив молебень і освятив автомобіль для евакуації поранених захисників України

13 листопада, у день памяті праведного воїна Петра Калнишевського, останнього гетьмана Запорізької Січі, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив молебень у Воскресенському храмі-памʼятнику жертвам війни в Афганістані у м. Києві. Архіпастирю співслужили військові священники Української Православної Церкви. На молебні також були присутні волонтери Фонду підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського.
Цього ж дня митрополит Запоріжський і Мелітопольський Лука передав в дар Синодальному військовому відділу частку мощей святого праведного воїна Петра. Після молебня митрополит Августин освятив новий евакуаційний автомобіль для бойових медиків Фонду підтримки захисників України.

За матеріалами сайту Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуванями України