19 вересня, спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонех (

19 вересня, спомин чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колоссах), митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію в Михайлівській церкві у селі Шандра Миронівського благочиння. Архієрею співслужили секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михайло Кобулей, єпархіальний благочинний протоієрей Валерій Яблонський, заступники голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями: перший проректор КДА і С, настоятель академічного Свято- Воскресенського храму-пам’яті загиблим та ветеранам Афганістану,  професор протоієрей Сергій Ющик та протоієрей Олексій Годун, благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин, благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, благочинний Тетіівського благочиння протоієрей  Василій Волянюк, настоятель храму протоієрей Віталій Бойко, священнослужителі Білоцерківської та Київської єпархії.
Після Літургії митрополит Августин за старанні труди з духовно-пастирської опіки і участі в гуманітарно-матеріальної допомозі військовим у зоні бойових дій  та неодноразові поїздки на фронт вручив протоієрею Віталію Бойку відзнаку Синодального військового відділу Української Православної Церкви ‒ «Віра. Мужність. Честь» І ступеня, а також відзнаку Білоцерківської єпархії “Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці” ІІ ступеня.Церковних відзнак також було удостоєно бойових медиків та волонтерів Фонду підтримки захисників України на честь святого праведного отамана  Петра Калнишевського.
Було також завершено хресну ходу і заупокійну  літію  на сільському кладовищі за полеглих захисників  України.
Прес-служба Білоцерківської єпархії.