Щорічний з’їзд священників-волонтерів

1-3 жовнтня, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, на запрошення Високопееосвященнішого архієпископа Рівненського і Дубенського Пимена, в Городоцькому Свято-Миколаївському монастирі відбувся черговий щорічний з’їзд духовенства, яке несе послух в організації та координації духовної та волонтерської підтримки вірян в лавах Сил Оборони України.
Традиційно засідання почалось з Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин в співслужінні з головними військовими єпархіальними священиками та священниками-волонтерами. Збори були присвячені темі психологічної реабілітації та допомоги військовослужбовцям, ветеранам, пораненим героям, членам їх сімей та родин. Червоною ниткою звучала тема особливої опіки, яку потребують вдови, осиротілі матері, сироти. Священнослужителі мали змогу не тільки прослухати теоретичні знання, але і практично попрацювати над їх засвоєнням. Захід завершився відвідуванням Різдво-Богородичного Білівського монастиря, де разом з ігуменею Алефтиною (найстарша за віком настоятелька монастиря в УПЦ) звершили молитву перед особливо-шанованою іконою Пресвятої Богородиці “Віднайдення загиблих” за всіх безвісти-зниклих воїнів.