Духовенство єпархії привітали правлячого архієрея зі святом Різдва Христового

Увечері, другого дня різдвяних свят Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан відправив вечірнє богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква. Цього дня, по традиції, духовенство єпархії прибули до кафедрального собору м. Біла Церква, щоб привітати Високопреосвященнішого архієпископа Митрофана зі святом Різдва Христова.
Після закінчення вечірньої служби настоятель Спасо-Преображенського собору зачитав Різдвяне послання Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського духовенству, чернецтву і всім вірним чадам Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви. Далі від імені духовенства єпархії архієпископа Митрофана з різдвяними святами привітав благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар, який побажав владиці кріпості сил, духовного та тілесного здоров’я та багатих и щедрих дарів і милості від народженого Христа Спасителя. В свою чергу правлячий архієрей подякував духовенству за поздоровлення, за їх пастирські труди, кожного на своєму місці та благословив кожному іконку Різдва Христового і солодкий гостинець.

Фото протоієрея Олександра Захарчука