Архієпископ Митрофан очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Біла Церква. ОНОВЛЕНО

4 вересня 2011р, у 12-ту неділю після П’ятидесятниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква було звершено Божественну літургію.

Святкове богослужіння очолив Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан у співслужінні братії Свято-Серафимівської обителі та духовенства кафедрального собору.

Після завершення Літургії владика Митрофан привітав вірян з воскресним днем та післясвятом Успіння Пресвятої Богородиці. У своєї проповеді владика привітав школярів, студентів освітніх навчальних закладів, а також учнів недільної школи при Спасо-Преображенському соборі з початком навчального року.

Особливу увагу архіпастир приділив вчителям та дітям єпархіальної дитячої хорової школи, що розпочинає свою цьогорічну трудову діяльність. Перед молебнем владика благословив викладачів та учнів хорової школи на успішність в їхній роботі – здобутті вокально-хорових навичок і музично-теоретичних знань.