У Білоцерківському Колегіумі відкрито клуб духовно-морального розвитку особистості «Діалог»

11 жовтня 2011р. у вівторок по благословенню Високопреосвященнішого Митрофана архієпископа Білоцерківського і Богуславського, на базі Білоцерківського Колегіуму було відкрито клуб духовно-морального розвитку особистості «Діалог».

Спочатку з привітальним словом виступила директор школи Галина Миколаївна Склярова. Потім ієрей Діонісій Буренко (керівник клубу) розповів про мету його створення і завдання, які він перед собою ставить. Священик також представив іменитих гостей із столиці, які прибули на відкриття клубу «Діалог», це учасники Фабрики зірок Влад Дарвін (гурт Дарвін) та Любов Юнак (гурт Лавіка). Гості свята відповіли на усі запитання учнів і викладачів Колегіуму, а також на останок подарували слухачам декілька своїх пісень.

Цього дня також по благословенню правлячого архієрея у ЗОШ №20 пройшла благодійна акція «Просто так». Вона була спрямована на підтримку дітей з особливими потребами Білоцерківського дитячого оздоровчого центру «Шанс». Учасниками акції були зірки української естради Влад Дарвін (гурт Дарвін) та Любов Юнак (гурт Лавіка). Ведучим вечора був актор Ренат Сеттаров. Після знайомства і спілкування із знаменитими гостями дітки отримали прекрасний настрій і подарунки.