У день свята Покрова Пресвятої Богородиці архієпископ Митрофан звершив Літургію в одному із храмів Білої Церкви

14 жовтня 2011р. Високопреосвященніший Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі міста Біла Церква.

Його Високопреосвященству співслужили клірик Ржищівського Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігумен Мефодій (Агафонов), настоятель храму ієрей Віталій Філобоков та духовенство Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква.

Після Літургії владика освятив новий іконостас храму.

По завершенні богослужіння архіпастир привітав духовенство та віруючий народ з храмовим святом. Владика побажав усім, щоб Покров Преблагословенної Діви Марії завжди перебував над кожним із нас, а ми в свою чергу, були достойними її Материнської любові і заступництву.

Напередодні свята, увечері, Високопреосвященніший архієпископ Митрофан звершив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква.