13 листопада 2011р. Високопреосвященніший Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква.
За богослужінням архіпастирю співслужили, Преосвященний Гурій, клірики кафедрального собору та братія Білоцерківського чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського.
Після читання Євангелія Високопреосвященніший архієпископ Митрофан звернувся до пастви із проповіддю на євангельську тему. Слухати проповідь на головній сторінці сайту. Скачати ТУТ.
По завершенні служби Божої владика Митрофан подякував усім за спільну молитву та закликав на вірян Боже благословення.








