м. Біла Церква. Панахида за жертвами Голодомору 1932-1933 років

26 листопада 2011р. з нагоди вшанування пам’яті невинно убитих у часи Голодомору 1932-1933 років біля пам’ятного хреста, що поряд з міською лікарнею №1 м. Біла Церква відбулася панахида.

З благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського, заупокійне богослужіння відправив настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі» міста протоієрей Олександр Залізницький у співслужінні духовенства Білої Церкви.

Після панахиди настоятель храму свт. Луки Кримського звернувся до жителів міста з промовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Недавні записи

  • Календар записів

    Листопад 2011
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Жов   Гру »
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
  • Архів записів