26 листопада 2011р. з нагоди вшанування пам’яті невинно убитих у часи Голодомору 1932-1933 років біля пам’ятного хреста, що поряд з міською лікарнею №1 м. Біла Церква відбулася панахида.
З благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського, заупокійне богослужіння відправив настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі» міста протоієрей Олександр Залізницький у співслужінні духовенства Білої Церкви.
Після панахиди настоятель храму свт. Луки Кримського звернувся до жителів міста з промовою.








