У неділю 24-ту після П’ятидесятниці архієпископ Митрофан звершив ієрейську хіротонію

27 листопада 2011 р. Високопреосвященніший Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква.

За богослужінням архіпастир виголосив проповідь на євангельську тему. Слухати проповідь на головній сторінці сайту. Скачати проповідь.

Після Херувимської пісні Високопреосвященніший архієпископ Митрофан звершив ієрейську хіротонію. У сан ієромонаха архієрей висвятив ієродиякона Ісіхія.

У вітальному слові до пастви владика Митрофан побажав, щоб Різдвяний піст, який розпочинається став часом виправлення своїх помилок, придбанням християнських чеснот, приніс духовну користь та приблизив нас до Бога.

Фото Демянчука Юрія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Недавні записи

  • Календар записів

    Листопад 2011
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    « Жов   Гру »
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
  • Архів записів