Вірні Білоцерківської єпархії провели мощі святого великомученика Георгія Побідоносця

28 листопада митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства єпархії очолив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві нічну Божественну літургію. Протягом всієї ночі вірні молитовно вшановували святого Георгія Побідоносця.

Зранку, після другої Божественної літургії, архіпастир відправив молебень перед мощами святого. Владика виголосив подяку усім, хто сприяв перебуванню афонських святинь у Білоцерківській єпархії.

У відповідь, ієромонах Іосиф, насельник монастиря Ксенофонту Святої Гори Афон, що супроводжує мощі, подякував митрополиту Августину, духовенству і всім вірним за любов до святого та гостинний прийом. Він подарував архіпастирю ікону Пресвятої Богородиці.

Далі, під спів тропаря, ковчег з десницею святого Георгія було проведено для подальшого слідування єпархіями Української Православної Церкви.