Мощі святого Георгія Побідоносця вшанували співробітники усіх силових структур України у місті Києві

DSC_042128 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, в тимчасовому головному військовому соборі УПЦ – Свято-Георгіївському храмі столиці, відбулося молитовне вшанування військовослужбовцями, правоохоронцями та співробітниками інших силових структур України мощів (десниці) святого великомученика Георгія Побідоносця, які прибули з монастиря Ксенофонт Святої Гори Афон та до 5 грудня перебуватимуть в Україні.

Захід відбувся на прохання Синодального військового відділу УПЦ, враховуючи особливе шанування  великомученика Георгія Побідоносця серед військових.

За Богослужінням молилися: керівники усіх силових структур України, а також сотні віруючих військовослужбовців, правоохоронців, прикордонників, рятувальників, особовий склад інших військових формувань Київського гарнізону.

Мощі зустрів митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у супроводі військового духовенства та духовенства Свято-Георгіївського храму, Почесної варти та оркестру Окремого полку Президента України. Після вшанування святинь урочисті їх проводи очолив голова Синодального військового відділу УПЦ митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із військовослужбовцями, Почесною вартою і оркестром Внутрішніх військ МВС.

Прес-служба Синодального військового відділу

DSC_0397 DSC_0413 DSC_0421