Говіння духовенства Володарського, Сквирського і Тетіївського благочинь

19 березня у середу третьої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Йому співслужили: намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преп. Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін), духівник єпархії і благочинний Володарського округу протоієрей Миколай Сичевський з духовенством благочиння, благочинний Сквирського округу протоієрей Андрій Хомишак з духовенством благочиння та благочинний Тетіївського благочиння протоієрей Василій Волянюк з кліриками благочиння.

Перед початком Богослужіння священики прийняли таїнство Покаяння. Їх сповідали протоієрей Миколай Сичевський та насельник Білоцерківського чоловічого монастиря преп. Серафима Саровського архімандрит Миколай (Крутоус).

Проповідь за Богослужінням виголосив протоієрей Василій Волянюк.