У день свята Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Августин освятив місце під будівництво храму при Кагарлицькій виправній колонії №115

28 серпня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин з архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенський храм у селі Зікрачі  Ржищівського благочиння, настоятелем якого є протоієрей Тимофій Лаганович.

Архіпастир у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михаїла Кобулея, благочинного Кагарлицького округу протоієрея Василія Синюка, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці у с. Липовці протоієрея Василія Каліки та клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві диякона Миколая Боговика звершив Божественну літургію з хресною ходою  та виголосив проповідь.

За Богослужіння молилися також засуджені Кагарлицької виправної колонії №115 (с. Зікрачі) та офіцери пенітенціарної служби.

Після молитви митрополит Августин поспілкувався з парафіянами та подарував кожному іконку.

Потім на запрошення начальника Кагарлицької виправної колонії №115 Тарана Віталія Григоровича митрополит Августин відвідав виправну колонію, де звершив чин освячення місця під будівництво храму на честь великомучениці Анастасії Узорішительниці.

27 серпня, увечері, архіпастир очолив Всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.