Архіпастир відвідав церковну парафію у Ставищенському благочинні

3 вересня, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у с. Розкішному Ставищенського благочиння, де звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Йому співслужили: секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій Пустовгар, настоятель церкви протоієрей Віталій Медведенко, духовенство Ставищенського благочиння, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Білій Церкві диякон Миколай Боговик.

Після завершення Богослужіння архіпастир привітав вірних з 17-річчям від дня освячення храму, яке парафія відзначає саме цього дня. Згідно рапорту настоятеля церкви, владика вручив церковні ордени і благословенні грамоти благодійникам та активним парафіянам. Митрополит Августин також удостоїв церковного ордену – преподобного Нестора Літописця II ст. протоієрея Віталія Медведенка.