Збори дружин священнослужителів

6 вересня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі в м. Білій Церкві відбулися загальноєпархіальні збори дружин священослужителів, які провів митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. На зборах слово мали митрополит Августин, намісник Свято-Серафимівського чоловічого монастиря у м. Білій Церкві архімандрит Амвросій (Єрохін), викладач Білоцерківського гуманітарного педагогічного коледжу  Маценко Ірина Василівна, член Всеукраїнської асоціації бізнес консультантів України, координатор волонтерської групи юристів при Білоцерківському єпархіальному управлінні Шишковська Вікторія Петрівна, координатор волонтерської групи лікарів при Білоцерківському єпархіальному управлінні Мартиненко Тетяна Сазонівна. Під час зустрічі відбувся обмін думками на теми сімейного, парафіяльного і суспільного життя.