Архієрейські Богослужіння суботи та неділі 3-ї седмиці Великого посту

2 квітня, поминальна субота, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Проповідь після запричасного вірша виголосив ієродиякон Олексій (Сологуб). Після Літургії було звершено панахиду. Митрополит Августин звернувся до вірних із повчання.

Увечері, архіпастир очолив Всенощне бдіння, під час якого виніс на середину храму Животворящий хрест, оздоблений квітами.

3 квітня, Неділя Хрестопоклонна, митрополит Августин очолив Божественну літургію і виголосив проповідь у жіночому монастирі на честь святої рівноапостолної Марії Магдалини у м. Білій Церкві. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, духовенство Білоцерківського благочиння і братія Свято-Серафимівського Білоцерківського чоловічого монастиря. Владика привітав ігуменю Фотину з днем пам’яті її небесної покровительки – святої мучениці Фотини.
Увечері, митрополит Августин очолив у Спасо-Преображенському кафедральному соборі вечірнє Богослужіння з читанням Акафісту Страстям Христовим. Проповідь виголосив намісник Білоцерківського Свято-Серафимівського чоловічого монастиря архімандрит Амвросій (Єрохін).