Митрополит Августин взяв участь у святі Центру забезпечення ПММ та у святкуванні Дня матері

13 травня, з нагоди 80-ї річниці з дня створення 94-го Центру забезпечення пальним Сухопутних військ Збройних Сил України, у Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського у м. Білій Церкві відбулися урочистості, у яких взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Владика привітав військовослужбовців зі святом, вручив начальнику Центру Бреславцю Сергію Володимировичу орден святого великомученика Георгія Побідоносця, яким його удостоїв Блаженніший Митрополит Онуфрій. Архіпастир також вручив Благословенні грамоти Керуючого єпархією.

Цього ж дня, на запрошення ректора Білоцерківського національного аграрного університету А.І. Даниленка митрополит Августин взяв участь у святі – Дня матері, що пройшов у вищому навчальному закладі. У святі взяли участь міський голова Білої Церкви Г.А. Дикий, народний депутат України В.І. Гудзенко, голова Київської обласної державної адміністрації  М.Д. Мельничук, педколектив та студенти аграрного університету, матері та дружини учасників АТО.

Архіпастир виголосив вітання та, згідно клопотання громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО», вручив матерям учасників АТО Благословенні грамоти Керуючого Білоцерківською єпархією.