Другого і третього дня Великого посту митрополит Августин звершив Богослужіння у м. Білій Церкві

20 лютого, другого дня Великого посту, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин прочитав II частину Великого канону преподобного Андрія Критського у храмі преподобного Ілії Муромця, а також у жіночому монастирі святої рівноапостольної Марії Магдалини у м. Білій Церкві.

21 лютого, у середу першої седмиці Великого посту, митрополит Августин звершив першу у цьому році Літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві. Цього дня архіпастир прочитав III частину Великого канону преподобного Андрія Критського  та виголосив проповідь у білоцерківських храмах апостолів Петра і Павла та святого великомученика Пантелеімона Цілителя.