Митрополит Августин звершив Богослужіння на малій батьківщині.

29 травня, на третій день свята П’ятидесятниці, за традицією, відзначається престольне свято церкви на честь Святої Трійці у с. Глушкевичі Гомельскої області (Білорусь), яке є малою батьківщиною митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина. На запрошення Преосвященнішого Леоніда, єпископа Туровського і Мозирського,  митрополит Августин відвідав село, де народився, та разом з єпископом Леонідом і сонмом духовенства звершив святкове богослужіння.

Укінці Літургії владика  в дар храму передав богослужбові облачення та відзначив благословенними Грамотами найстарших парафіян церкви.

Цього ж дня митрополит Августин на місцевому кладовищі відслужив заупокійну літію за покійними односельцями та разом із єпископом Леонідом відвідав музей історії села і церковного життя.