Свято Різдва Пресвятої Богородиці

20 вересня, напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію у с. Матвіїха Володарського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Борис Чумак. З нагоди храмового свята архіпастир відправив Всенощне бдіння, за яким йому співслужили в.о. благочинного Володарського благочиння протоієрей Михаїл Рискін з духовенством благочиння. За Богослужінням також молився духівник єпархії протоієрей Миколай Сичевський.

Під час Всенощної архіпастир вручив настоятелю церкви чергову священицьку відзнаку – хрест з оздобами.

21 вересня митрополит Августин очолив Божественну літургію з хресною ходою у смт. Рокитне. Цього дня селище відзначало 500-річчя від заснування та 95-річчя Рокитнянського району. За Богослужінням серед парафіян і паломників молилися депутат Київської обласної ради Сіренко Михайло Миколайович, голова Рокитнянської райдержадміністрації  Дідик Юрій Андрійович та райради Кінчур Анатолій Андрійович, селищний голова Рокитного Богданов Юрій Андрійович. Владика висловив чиновникам вдячность за підтримку Української Православної Церкви та вручив ордени УПЦ – Почаївської ікони Пресвятої Богородиці, якими їх удостоїв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час Літургії архієрею співслужили настоятель парафії, благочинний Рокитнянського округу протоієрей Олександр Тарасюк, насельник Київського Свято-Введенського  чоловічого монастиря архімандрит Лонгін, голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський, духовенство Рокитнянського та Білоцерківського благочинь.

На Малому Вході митрополит Августин звершив хіротесію (постриг у чтеця) випускника Почаївської духовної семінарії Громова Діонісія, а після Євхаристичного канону висвятив ставленика у диякони.

Укінці Богослужіння владика вручив церковні ордени, відзнаки Білоцерківської єпархії та грамоти Керуючого єпархією благодійникам та активним парафіянам церкви.