У день пам’яті ап. Андрія Первозванного Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію

13 грудня, пам’ять апостола Андрія Первозванного, митрополит Білоцерківський і  Богуславський Августин відвідав парафію святої рівноапостольної княгині Ольги у смт. Рокитно, настоятелем якої є протоієрей Олексій Головченко.

Архіпастир у співслужінні благочиного протоієрея Олександра Тарасюка та духовенства Рокитнянського благочиння, а також кліриків Спасо-Преображенського кафедрального собору у м. Біла Церква відправив Божественну літургію та виголосив проповідь.

Під час Богослужіння архіпастир звершив дияконську хіротонію чтеця Спасо-Преображенського кафедрального собору, вихованця Київської духовної семінарії Бачинського Леоніда.

Укінці Богослужіння владика привітав молодого диякона, духовенство, вірних зі святом та дав духовні настанови. Він також удостоїв церковних орденів і архієрейських грамот благодійників церкви.