Храмове свято у Шамраївці

25 грудня, святителя Спиридона, Триміфунтського, чудотворця, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію святителя Спиридона у с. Шамраївці Сквирського благочиння, де звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинні Сквирського та Узинського округів, духовенство Сквирського та Білоцерківського благочинь, а також клірики Житомирської єпархії.

Під час хресного ходу було відправлено заупокійну літію за спочилим настоятелем цього храму священиком Наумом Омельченком, який мученицьки загинув у роки гонінь.

Владика привітав духовенство і вірних зі святом, поспілкувався з людьми та подарував кожному іконку.

Цього дня митрополит Августин відвідав тимчасовий храм Архістратига Михаїла у м. Біла Церква, що був знижений пожаром. Владика оглянув споруду та ознайомився з відеоматеріалами з камер спостереження у день загорання. Він дав вказівки та духовні настанови старості парафії.