Єпархіальний дитячий фестиваль вертепів “Різдвяний ангел”

10 січня в актовому залі Білоцерківської ЗОШ №4 відбувся щорічний єпархіальний дитячий фестиваль вертепів “Різдвяний ангел”, який провів голова єпархіального відділу духовної освіти протоієрей Ігор Ковровський. У святі взяли участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, директор Білоцерківської ЗОШ №4 Дроздовський Олександр Михайлович, духовенство. Учасниками цьогорічного концерту були дитячі колективи недільних шкіл з усіх благочинь, а саме: дитячі колективи недільних шкіл при храмі на честь Архістратига Божого Михаїла м. Миронівки (Миронівське благочиння), при храмі на честь Успіння Божої Матері м. Тетієва (Тетіївське благочиння), при храмі на честь Успіння Божої Матері с. Кирдани (Таращанське благочиння), при храмі на честь Успіння Божої Матері м. Сквири (Сквирське благочиння), при храмі на честь Різдва Божої Матері смт Рокитне (Рокитнянське благочиння), при Святотроїцькому храмі м. Ржищева (Ржищівське благочиння), при храмі на честь Різдва Христового м. Білої Церкви (Білоцерківського благочиння), при Святотроїцькому храмі м. Кагарлика (Кагарлицьке благочиння), при храмі на честь Різдва Божої Матері с. Матвіїха (Володарське благочиння), при Святотроїцькому храмі м. Богуслава (Богуславське благочиння), при храмі на честь Покрова Божої Матері смт Ставище (Ставищенське благочиння), при храмі на честь Покрова Божої Матері с. Макіївка (Узинське благочиння). Вони підготували невеликі концертні номери, у яких прославляли народженого Христа Спасителя. Діти колядували, декламували вірші, інсценізовували біблійні сюжети.

Митрополит Августин виголосив подяку духовенству, вихователям та самим дітям за щирість та бажання трудитися для слави Божої. Він усім командам-учасникам вручив грамоти лауреатів Фестивалю дитячих вертепів.