Керуючий єпархією відвідав парафію у Селезенівці

10 лютого у неділю 37-му після П’ятидесятниці, про Закхея, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Троїцьку парафію у с. Селезенівка Сквирського благочиння.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Сквирського округу протоієрей Андрій Хомишак, голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський, настоятель парафії протоієрей Георгій Сопіженко, священик Назарій Хомишак, насельники Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського.

Після Євангелія владика виголосив проповідь, а вкінці Богослужіння поспілкувався з парафіянами. Було зачитано указ Керуючого єпархії про зачислення за штат Білоцерківської єпархії протоієрея Георгія Сопіженка, у зв’язку зі станом здоров’я. Парафії було представлено нового настоятеля ‒ священика Назарія Хомишака.