Клірики єпархії взяли участь у навчальному семінарі у Києві

12-1З лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського всієї України Онуфрія, у Свято-Покровському Голосіївському монастирі м. Києва проходив навчальний семінар за темою: «Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їхніх сімей та сімей загиблих», організований Синодальним відділом Української Православної  Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Роботу семінару очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Перед початком засідання у Свято-Воскресенському храмі, що на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна Літургія.

Від Білоцерківської єпархії участь у семінарі взяли голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонський та клірик Свято-Троїцького храму у м. Ржищеві священик Георгій Гичка. Учасники семінару отримали сертифікати міжнародного зразку інституту психології NDSAN (Італія).