У пасхальну ніч митрополит Августин звершив Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

У ніч на 28 квітня православні християни відзначили Світле Христове Воскресіння, Пасху. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві були звершені пасхальні Богослужіння: полуночниця, заутреня та Божественна літургія, які очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Перед початком Богослужіння митрополит Августин зустрів Благодатний вогонь, привезений з Єрусалиму. Святиню з Києва до Білої Церкви доставив клірик собору протоієрей Валерій Яблонський. Владика виголосив коротке повчання та роздав Єрусалимський вогонь вірним.

Під час Божественної літургії пасхальне євангельське зачало було прочитано на вісімнадцяти мовах:

церковнословянській – архідиякон Костянтин;

древнєгрецькій – митрополит Августин;

латинській – архімандрит Амвросій;

древнєєврейській – митрополит Августин;

українській – ієродиякон Ігнатій;

російській – архімандрит Миколай;

білоруській – іподиякон Василій;

польській – протоієрей Валерій;

румунській – Миколай Решетник;

грузинський – Гіві Сарішвілі;

англійський – архімандрит Лавр;

французькій – священик Леонід;

італійській – диякон Андрій;

німецький – Димитрій Рудаков;

іспанський – Антоній Фернандес Ріверон;

армянській – Олександр Геворгян;

новогрецькій – ієромонах Олексій;

амхарській (ефіопській) – Марія Фікер.

За Літургією митрополит Августин прочитав Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Перед причастям вірних Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина прочитав клірик собору священик Леонід Бачинський.

Наприкінці Богослужіння архіпастир привітав вірних з Пасхою. Владика виголосив молитви на освячення артоса (благословенного хліба) та пасхального приношення прочан, після чого окропив святою водою пасхальні кошики.

Цього дня митрополит Августин відвідав ув’язнених Білоцерківської виправної колонії №35, де звершив молебень. Владика привітав ув’язнених зі святом та освятив пасхальні кулічі.

На свято Пасхи священики єпархії разам із церковним активом відвідали хворих у лікарнях у м. Білій Церкві. Вони вітали медперсонал та хворих з Пасхою, співали пасхальні піснеспіви, а діти дарували крашанки.

Увечері, митрополит Августин звершив у кафедральному соборі Вечірню пасхальним чином.