6 червня, свято Вознесіння Господнє, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.
Напередодні, увечері, архіпастир очолив Всенощне бдіння у кафедральному соборі.
Прес-служба Білоцерківської єпархії













