Духовенство і вірні єпархії відзначили день пам’яті блаженного Августина, єпископа Іппонійського

28 червня, у  день пам’яті блаженного Августина, єпископа Іппонійського, небесного покровителя Керуючого Білоцерківською єпархією, митрополита  Білоцерківського і Богуславського Августина,  у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у місті Біла Церква відбулося святкове Богослужіння. Божественну літургію очолив митрополит Августин разом із Високопреосвященнішим митрополитом Ровеньківським і Сердловським Пантелеімоном та Високопреосвященнішим архієпископом Фастівським Даміаном, вікарієм Київської Митрополії у співслужінні духовенства Білоцерківської, Житомирської та Корсунської (РПЦ) єпархій.

Проповідь за Богослужінням виголосив Високопреосвященніший митрополит Пантелеімон.

Наприкінці служби митрополита Августина привітали митрополит Пантелеімон та архієпископ Даміан, від духовенства благочинний Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк,  від чернецтва настоятелька Покровського жіночого монастиря (м. Кам’янське) ігуменя Іуліанія (Загорулько), співробітники єпархіального управління, представники громадських організацій, духовні чада.

Митрополит Августин висловив подяку архіпастирям, духовенству, всім вірним, хто розділив з ним радість свята.

Напередодні, увечері, митрополит Августин очолив у соборі Всенощне бдіння.