У день пам’яті преподобного Сергія Радонезького митрополит Августин звершив дияконську хіротонію

18 липня, пам’ять преподобного Сергія Радонезького, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відправив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь на парафії на честь преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківського округу, настоятель парафії протоієрей Валерій Тихоненко та клірики Білоцерківського благочиння.

За Богослужінням архіпастир звершив хіротесію (постриг у чтеця) голови братства на честь преподобного Сергія Радонезького Таланчука Костянтина та висвятив ставленика у сан диякона.

Напередодні архіпастир відправив на парафії Всенощну з акафістом до преподобного Сергія Радонезького.