На свято Введення до храму Пресвятої Богородиці митрополит Августин звершив дияконську хіротонію

4 грудня, свято Введення до храму Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква.
Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, духовенство собору, намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін) з братією обителі та клірик Житомирської єпархії протоієрей Михаїл Гоюк.
За Богослужінням архіпастир вручив клірику собору, ієрею Леоніду Бачинському, чергову священницьку відзнаку − набедреник. Після Євхаристичного канону владика звершив хіротонію. У сан диякона він висвятив свого помічника та співробітника прес-служби єпархії іподиякона Василія Гоюка.
Прес-служба Білоцерківської єпархії УПЦ