Митрополит Августин очолив Богослужіння Навечір’я Богоявлення та Хрещення Господнього

18 січня, Навечір’я Хрещення Господнього, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві було звершено Божественну літургію, яку очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні духовенства кафедрального собору та братії Свято-Серафимівського чоловічого монастиря у м. Білій Церкві.

Після завершення Літургії владика очолив чин Великого освячення води та освятив коливо, яке у цей день вкушають вірні.

19 січня, Святе Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію святителя Василія Великого та виголосив проповідь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Потім архіпастир звершив чин Великого освячення води. Цього ж дня владика також освятив води Росі.