Освячення храму в с. Росава Миронівського благочиння

2 лютого митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав с. Росаву Миронівського благочиння з нагоди освячення храму на честь святителя і чудотворця Миколая.

У святковому Богослужінні взяли участь секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний протоієрей Андрій Оленин та духовенство Миронівського благочиння, настоятель парафії священник Валерій Паришкура та духовенство Білоцерківського благочиння.

За Богослужінням архіпастир виголосив проповідь, а після його завершення привітав духовенство та вірних з освяченням храму. Владика, згідно клопотання настоятеля парафії, відзначив церковними орденами, грамотами Блаженнішого Митрополита Онуфрія та Керуючого Білоцерківською єпархією благодійників та активних парафіян церкви.