Говіння духовенства

18 березня у середу 3-ої седмиці Великого посту митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві.

Архіпастирю співслужили клірики Рокитнянського, Сквирського, Кагарлицького та Миронівського благочинь. Перед початком Богослужіння священники прийняли таїнство Покаяння. Їх сповідали намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін), благочинний Миронівського округу протоієрей Андрій Оленин, настоятель Свято-Успенського храму у с. Насташка Рокитнянського благочиння протоієрей Іван Котецький, настоятель Свято-Михайлівської парафії у с. Карапиші Миронівського благочиння протоієрей Стефан Бондарчук.

Проповідь за Богослужінням виголосив настоятель Свято-Троїцької парафії у  с. Бушеве  Рокитнянського благочиння протоієрей Артемій Глущенко. Укінці Богослужіння митрополит Августин привітав настоятеля храму Архістратига Михаїла у с. Острові Рокитнянського благочиння протоієрея Андрія Харчишина з 40-річчям від дня народження.