Святкове Богослужіння у Тетієві

20 липня у Свято-Успенському храмі в м. Тетієві відбулося святкування з нагоди 7-ї річниці привезення до храму ікони Пресвятої Богородиці «Єлеуса». Божественну Літургію очолили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та намісник Київського Свято-Введенського чоловічого монастиря архієпископ Фастівський Даміан. Високопреосвященнішим владикам співслужили благочинні Тетіївського округу протоієрей Василій Волянюк, Сквирського округу протоієрей Андрій Хомишак, Володарського округу протоієрей Михаїл Рискін та священнослужителі з Білоцерківської, Київської, Тульчинської та Уманської єпархій Української Православної Церкви. Божественну Літургію супроводжував спів хору Свято-Введенського монастиря столиці «Агіа Дімітра» під керівництвом Любові Онищенко та місцевого хору під керівництвом Людмили Волянюк. Богослужіння завершилось чином славлення Богоматері перед її місцешанованою іконою та вітальними словами владик зі святом. Духовенство також привітало Високопреосвяшеннішого  митрополита Августина з 8-ю річницею призначення на Білоцерківську кафедру.

Прес-служба Тетіївського благочиння