Архіпастирський візит до Ржищева

19 вересня, Спомин чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонех, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин звершив Божественну літургію та виголосив проповідь у Свято-Троїцькому храмі у м. Ржищеві, настоятелем якого є благочинний Ржищівського округу протоієрей Михаїл Афонін. За Богослужінням архіпастирю  співслужили настоятель храму, благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліфірович), благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк, намісник Ржищівського чоловічого монастиря Преображення Господнього архімандрит Тихон (Гарасюк) та духовенства Ржищівського благочиння.

На Малому вході Керуючий єпархією удостоїв клірика храму священника Георгія Гичку правом носіння наперсного хреста. Наприкінці Богослужіння владика привітав протоієрея Михаїла Афоніна з днем тезоімеництва та з ювілеєм 70-річчя від дня народження, який він відзначив нещодавно. За заслуги перед Українською Православною Церквою митрополит Августин вручив ювіляру орден УПЦ – святого благовірного князя Ярослава Мудрого, якого його удостоїв Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.